Zabiegi kosmetyczne

Drogie Panie proponuję kompleksowy zakres usług począwszy od pielęgnacji dłoni, poprzez zabiegi pielęgnacyjne skóry twarzy i ciała, a skończywszy na zabiegach relaksacyjnych aromaterapii.
Część zabiegów tj. przedłużanie rzęs, regulacja brwi, henna, lub pedicure & manicure mogą być wykonywane na życzenie klientki prywatnie poza salonem.

Dodatkowo zapraszam wszystkie Panie do salonu gdzie na co dzień wykonuję zabiegi mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji, zabiegi z kwasami owocowymi, peeling kawitacyjny, oraz zabiegi relaksacyjne oparte na aromaterapii.


Zabiegi oferowane przeze mnie to także profesjonalne doradztwo w zakresie kosmetyki, uzyskasz wszelkie informacje na temat nowinek wprowadzanych na rynek kosmetyki, oraz otrzymasz niezbędne wskazówki jak utrzymywać najlepsze efekty po zabiegach kosmetycznych. Moje doświadczenie to nie tylko wiedza teoretyczna i certyfikaty to także ponad pięć lat doświadczenia pracy z klientkmi przy wykonywaniu zabiegów kosmetycznych.

Przedłużanie rzęs

Długie i gęste rzęsy

Zabiegi wykonuję na produktach dwóch firm „Perfect Silk Lashes” oraz „Nouveau Lashes”, produkty obu firm charakteryzują się wysoką jakością jednakże różnice w efektach mogą być zauważalne dopiero po wykonaniu zabiegu przedłużania rzęs ze względu na kleje oraz budowę wewnętrzną i charakterystykę fizyczną doklejanych rzęs.


Długość rzęsy jest dobierana indywidualnie w zależności od upodobań klientki. Przedłużone rzęsy nie przeszkadzają w pływaniu, myciu się, są odporne na wodę i łzy, należy jedynie uważać przy wykonywanej kosmetyce twarzy by nie używać płynów zawierających tłuszcze organiczne, które rozpuszczają kleje stosowane przy zabiegach przedłużania rzęs. Wszystkie produkty stosowane do zabiegów posiadają atesty oraz certyfikaty konieczne przy zabiegach kosmetycznych. Zabiegi przedłużania rzęs są starannie i bardzo dokładnie wykonywane w związku z tym trwają nawet do 4 godzin. Zabiegi uzupełniania rzęs mogą trwać w zależności od ilości uzupełnianych rzęs od 0,5 godziny do 1,5 godziny.


Zabiegi przedłużania rzęs wykonuję prywatnie.


Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs jest metodą jeden do jednego (1-1) –to oznacza, iż rzęsa przyklejana jest do rzęsy. Zabieg wykonuje się osobno dla każdej rzęsy co czyni go bardzo pracochłonnym.
Efekt zabiegu utrzymuje się przez okres od 6 tygodni do 2 miesięcy. Należy jednak pamiętać iż rzęsy posiadają swój własny cykl życiowy który trwa od 1 miesiąca do 2 miesięcy, rzęsy gdy kończą cykl życiowy po prostu wypadają co zapewne często jest widoczne w postaci rzęsek na policzku lub przy wieczornej toalecie twarzy. W związku z tym faktem zaleca się by uzupełniać przedłużone rzęsy przynajmniej raz w miesiącu.

 

 

Henna

Sposób na trwałe, a jednocześnie subtelne podkreślenie oprawy oczu.

Zamiast tuszu do rzęs, który spływa w zetknięciu z wodą, warto wypróbować barwienie rzęs henną. Także brwi będą pięknie podkreślone, jeśli zostaną za jej pomocą przyciemnione o kilka tonów.
Henna jest zabiegiem polegającym na delikatnym farbowaniu włosków. Kolor ulega stopniowemu zmywaniu. Efekt utrzymuje się na rzęsach przez około 3 - 4 tygodnie. Zabiegu na rzęsy nie należy powtarzać częściej niż co miesiąc, gdyż mogą one ulec osłabieniu.

W przypadku brwi, rezultat przyciemnienia będzie mniej trwały. Zwykle najpóźniej po dwóch tygodniach trzeba wykonać zabieg ponownie, ale zdarza się, ze henna znika dużo wcześniej. Nie należy jednak przesadzać z częstotliwością wykonywania henny. Tylko w wyjątkowych sytuacjach powinno się farbować brwi w odstępie tygodnia